Reklama

Policjanci zajrzeli pod kołdrę 40-latka. Mężczyzna trafi do więzienia

05/05/2026 09:05

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali poszukiwanego 40-latka. Najbliższe sześć miesięcy mężczyzna spędzi w więzieniu.

Mieszkaniec Łomży był poszukiwany przez miejscowy sąd rejonowy, ponieważ jeździł pomimo orzeczonego zakazu sądowego. 40-latek sądził, że bezpieczną przystanią będzie dla niego wiejski dom babci jego partnerki. Niestety dla poszukiwanego, policjanci dopadli go i tam.

Mężczyzna chciał jeszcze ratować swoją beznadziejną sytuację, chowając się pod kołdrą, lecz na nic to się zdało. 40-latek trafi do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Podobną interwencję mundurowi z KMP w Łomży mieli też za sobą w przypadku 30-latka, który ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Brawurowa ucieczka przez okno i pobliskie drzewo na niewiele się zdała.

Reklama

Policjanci przypominają, że każdy, kto ukrywa się przed odpowiedzialnością karną, musi prędzej czy później liczyć się z nieuchronnością zatrzymania. Funkcjonariusze na bieżąco realizują sprawy poszukiwawcze, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców i porządek publiczny.

Źródło: KMP w Łomży Aktualizacja: 12/05/2026 10:10
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości