Reklama

Policyjne działania profilaktyczne na Plaży Miejskiej

28/08/2015 08:18

W najbliższą niedzielę mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży przeprowadzą na łomżyńskiej plaży działania informacyjno – edukacyjne „Plaża". Akcja profilaktyczna będzie okazją do przypomnienia podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas ostatnich, ciepłych dni tegorocznych wakacji.

- Celem działań profilaktycznych „Plaża" jest zwiększenie świadomości mieszkańców miasta dotyczących zagrożeń związanych z wypoczynkiem nad wodą, a co za tym idzie zapobieganie przypadkom utonięć - przekazuje Zespół Komunikacji Społecznej łomżyńskiej komendy.

Będzie to już druga w tym roku akcja informacyjno - edukacyjna, prowadzona na plaży miejskiej w Łomży. Wśród osób wypoczywających nad wodą mundurowi przeprowadzą pogadanki, będą rozdawać ulotki oraz broszury dotyczące bezpiecznego zachowania się nad wodą i odblaski.

Reklama

Mundurowi podkreślają, że pomimo kończących się wakacji, sprzyjająca pogoda może nadal zachęcać do spędzania wolnego czasu nad rzeką, dlatego nie można zapominać o zasadach bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości