Reklama

Polska - Niemcy w Piątnicy

13/03/2014 09:13

Koalicja klubów z północno-wschodniej Polski zmierzy się w meczu bokserskim z pięściarzami niemieckiego PSV Schwerin. W najbliższy weekend, w hali sportowej w Piątnicy odbędzie się oficjalny mecz Polska - Niemcy. Wstęp wolny, zatem organizatorzy z BKS TIGER Łomża liczą na dużą frekwencję i doping dla naszych zawodników.

Zawody rozpoczną się w sobotę 15 marca i potrwają do niedzieli. Oficjalne otwarcie meczu zaplanowano na godzinę 17.00, ale jak informuje Zbigniew Maleszewski, pierwsze walki zaczną się toczyć już 1,5 godziny wcześniej. Warto zatem, zaraz po obiedzie, zabrać rodzinę do Piątnicy i wspierać naszych pięściarzy w starciach z Niemcami.

- Boksować będą młodzicy, kadeci i juniorzy. Z naszego klubu zaprezentują się m. in. Daniel Maleszewski, Mateusz Gawęcki, Marcin Kapelewski, Eryk Pawczyński, Piotr Arnista, Rafał Raszkiewicz i Adrian Oleksiej - wymienia Maleszewski.

Reklama

Oprócz łomżyńskich bokserów, na ringu pojawią się zawodnicy klubów z województwa podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego: Boxing Sokółka. MOSiR Suwałki, Hetman Białystok, Cristal Białystok, Unia Hajnówka, OSiR Ostrów Mazowiecka i Hetman Szczytno.

Druga, niedzielna część zawodów, rozpocznie się o godzinie 12.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości