Reprezentacja prowadzona przez Miłosza Stępińskiego wygrała 4:2 z ekipą Turcji w ramach Elite League.
Polska triumfowała 4:2 na stadionie miejskim w Łomży. Zespół do lat 20 wygrał pierwszy mecz w tych rozgrywkach. Wcześniej nasi przegrali 1:2 z Portugalią, a następnie 1:3 z Niemcami.
Zaczęło się od szybkich dwóch goli dla naszych. Wynik otworzył Jan Ziółkowski, a po chwili podwyższył Wiktor Nowak. Trzeciego gola zdobył również Polak, ale Jordan Majchrzak skierował piłkę do własnej bramki. Jeszcze przed zmianą stron na 2:2 trafił Ardy Sune.
W 48 minucie biało-czerwoni ponownie wyszli na prowadzenie, a stało się tak za sprawą Dariusza Stalmacha. W 70 minucie przewagę powiększył Jan Żuberek, który wykorzystał rzut karny i przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.
Polska - Turcja 4:2 (2:2)
Bramki: Ziółkowski 6', Nowak 12', Stalmach 48', Żuberek 70' (k) Majchrzak 21' (s), Sune 39' (k).
Polska: Kikolski - Krajewski (86' Predenkiewicz), Ziółkowski, Okusami, Smolarczyk, Luberecki (86' Drapiński), Stalmach, Kowalczyk (86' Wojciechowski), Buksa (56' Żuberek), Nowak (76' Drachal), Majchrzak (56' Młynarczyk).
Turcja: Ertas - Demir (61' Yawuz), Erden (71' Yilmaz), Fidan, Basyigit, Sertkaya, Oztruk (72' Karademir), Sune, Eroglu, Bars (62' Ozbek), Sever.
Żółte kartki: Smolarczyk, Stalmach - Erdem, Sarıkaya.
Sędziował: Kawałko (Polska).