Reklama

Polska vs. Holandia na otwarcie stadionu

22/02/2011 13:40

Meczem reprezentacji rocznika 1993 Polski i Holandii oficjalnie otwarta zostanie część piłkarska zmodernizowanego stadionu miejskiego w Łomża. Spotkanie rozegrane zostanie o godz. 17:30 we wtorek 29 marca 2011 roku.

Decyzję Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej o organizacji w Łomży tego towarzyskiego meczu piłkarskiego Prezydentowi Mieczysławowi Czerniawskiemu na dzisiejszym spotkaniu  w Urzędzie Miejskim w Łomży przekazali: Członek Zarządu PZPN Witold Dawidowski oraz Mirosław Ryszka i Krzysztof Wawrzecki z piłkarskiej centrali, a także Dariusz Dubiński z Podlaskiego ZPN-u. Organizatorem meczu będzie Podlaski Związek Piłki Nożnej, współorganizatorem ŁKS 1926 Łomża, zaś honorowy patronat nad nim obejmie Prezydent Miasta Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama