Reklama

Poprawiali ul. Zawadzką

15/09/2011 07:44

Dziś od rana drogowcy zajęli się lewym pasem ulicy Zawadzkiej. Niestety, to nie remont pełnej kolein nawierzchni, a jedynie przygotowanie do zimy.

- Największe spękania były wypełniane emulsją asfaltową i posypywane gresem- mówi Arkadiusz Kułaga, dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. - To przygotowanie do zimy, po to, by w niższych temperaturach asfalt nie pękał i nie niszczył się jeszcze bardziej- tłumaczy.

Ulica Zawadzka na odcinku od skrzyżowania z Sikorskiego do przecięcia z Ks. Anny jest bardzo zniszczona. Po obu stronach drogi nie brakuje kolein i głębokich dziur.

Niestety, na szybki remont drogi nie możemy liczyć.

Reklama

- MPGKiM nie ma go w planach. Ulica ta ma być bowiem poprawiana i przebudowywana przez wykonawcę mającej tam powstać galerii handlowej- dodaje Kułaga.

Przebudowa skrzyżowania ul. Zawadzkiej z Sikorskiego była jednym z warunków otrzymania przez Echo Investment, realizatora galerii Veneda, pozwolenia na budowę obiektu. Budowa ta jeszcze się nie rozpoczęła. Pierwsze prace ruszą prawdopodobnie dopiero pod koniec września.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości