Po godz. 7:00 na drodze Piątnica- Jeziorko doszło do zderzenia dwóch osobówek. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 668 (Łomża - Jeziorko) z drogą prowadzącą do Elżbiecina. Jedna osoba została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. To kierująca osobowym mercedesem.
Prawdopodobnie mercedes wyjeźdżał z drogi podporządkowanej, podczas gdy BMW kierowało się w stronę Piątnicy. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśnią obecni na miejscu policjanci.