Reklama

Pościg za pijaną mieszkanką naszego powiatu! "Powiedziała, że nie wie o co chodzi"

23/02/2023 09:37

22-letnia mieszkanka powiatu łomżyńskiego nie zatrzymała się do kontroli i zaczęła uciekać. Okazało się, że była pod wpływem alkoholu. Po samochód przyjechał... poszukiwany.

Wszystko wydarzyło się w minioną niedzielę w Ostrołęce. Pełniący wtedy służbę policjanci zauważyli forda, który w rejonie przejścia dla pieszych przekroczył dozwolona prędkość. 

- W związku z powyższym umundurowany funkcjonariusz wydał za pomocą latarki ze światłem czerwonym wyraźny sygnał kierującej fordem do zatrzymania. Jednak ta, zamiast się zatrzymać przyspieszyła i zaczęła uciekać, policjanci ruszyli za nią w pościg. Po kilkuset metrach ford został zatrzymany na ul. Ostrowskiej. Za jego kierownicą siedziała 22-letnia mieszkanka powiatu łomżyńskiego. Na pytanie mundurowych, dlaczego uciekała, powiedziała, że nie wie o co chodzi. Mundurowi od kierującej poczuli wyraźną woń alkoholu. Alkomat wykazał w jej organizmie 0,7 promila alkoholu - relacjonuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Reklama

Kierująca odpowie przed sądem za niezatrzymanie się do kontroli, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz przekroczenie prędkości. Zatrzymano jej także prawo jazdy.

To jednak nie koniec. 

- Mężczyzna, który przyjechał na miejsce, aby odebrać pojazd okazał się być poszukiwany - dodaje kom. Żerański.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości