Reklama

Poseł Jurgiel wspiera walkę o obwodnicę Łomży

12/08/2015 11:00

Poseł Krzysztof Jurgiel wystąpił z pismem do Minister Infrastruktury i Rozwoju Marii Wasiak, w którym poparł starania o realizację obwodnicy Łomży w ciągu planowanej drogi S-61. Poseł udzielił poparcia prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu, który już wcześniej zwrócił się w tej sprawie do minister Wasiak.

Pod koniec lipca br. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wystosował list otwarty do Minister Infrastruktury i Rozwoju Marii Wasiak w sprawie braku zabezpieczonych środków na realizację obwodnicy Łomży w ramach budowy trasy Via Baltica. W przyszłym tygodniu Prezydent uda się do Ministerstwa, aby rozmawiać o łomżyńskiej obwodnicy. Tymczasem jej budowę w ramach realizacji trasy Via Baltica poparł poseł Krzysztof Jurgiel. Treść jego pisma prezentujemy poniżej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości