Policjanci z Łomży zatrzymali kolejne trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Jeden z mężczyzn trafił do policyjnego aresztu po sylwestrowej zabawie na Starym Rynku.
Jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy z patrolówki wpadł 33-letni mężczyzna.
- W piątkową noc, tuż przed 2 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że ulicy Polowej trzech mężczyzn zakłóca ciszę nocną. W trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany przez Prokuraturę w Suwałkach celem ustalenia miejsca pobytu - relacjonuje łomżyńska policja.
2 godziny później policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie.
- Tym razem na Alei Legionów mężczyzna miał spożywać alkohol. Mundurowi nie potwierdzili zgłoszenia, ale okazało się, że 33-latek również jest poszukiwany. Został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok i 98 dni.
Reklama
Ostatni z poszukiwanych wpadł w sylwestrową noc.
- Podczas zabawy na Starym Rynku mężczyzna stracił przytomność. Na szczęście nic mu się nie stało, ale jak się okazało nie opłacił on zaległej grzywny i groziło mu 15 dni aresztu. 38-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia po opłaceniu zaległości przez rodzinę został zwolniony - podsumowuje policja.
zdj. KMP w Łomży