Reklama

Poszukiwany 61-latek błąkał się przy drodze

16/02/2023 11:35

24 strażaków oraz 6 policjantów szukało 61-letniego mężczyzny ze Zbójnej. Strażacy zauważyli go, kiedy błąkał się na gminnej drodze.

W środę (15.02) strażacy odnaleźli błąkającego się 61-latka. Dzień wcześniej zaginął on w Zbójnej. 

- Po rozpoczęciu poszukiwań jeden z zastępów strażackich na drodze gminnej Zbójna – Osowiec zauważył błąkającego się mężczyznę. Po rozmowie z nim ustalono, że jest to osoba poszukiwana od wczoraj. Wyziębiony mężczyzna został zabrany na miejsce koncentracji, a następnie przekazany przybyłemu na miejsce działań zespołowi ZRM - relacjonuje mł. bryg. Arkadiusz Obrycki, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Łomży.

Reklama

W poszukiwaniach mężczyzny uczestniczyło łącznie 24 strażaków oraz 6 policjantów. 

Jednocześnie mł. bryg. Arkadiusz Obrycki  apeluje o empatię:

- Okres zimowy dla osób bezdomnych, samotnych, starszych czy nieporadnych życiowo, a także tych pod wpływem alkoholu jest szczególnie niebezpieczny. Niskie temperatury powodują, że są one bardziej niż w innych porach roku narażone na utratę zdrowia, a nawet życia. Dlatego, nie bądźmy obojętni widząc osoby błąkające się, które mogą potrzebować pomocy. Odpowiednia reakcja może uratować im życie.

Reklama

Wystarczy zadzwonić na nr alarmowy 112.

Źródło: Komenda Miejska PSP w Łomży

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości