Reklama

Poszukiwany mieszkaniec Łomży wpadł, bo zaczepiał ludzi na ulicy

22/03/2023 10:36

30-letni mieszkaniec Łomży wpadł na "gościnnych występach" w powiecie bielskim. Okazało się, że jest poszukiwany do odbycia trzech kar.

Mężczyzna został zatrzymany wczoraj. Jak relacjonuje KPP w Bielsku Podlaskim, mundurowi z Posterunku Policji w Brańsku otrzymali informację, że pijany mężczyzna zaczepia na ulicy grupę młodych osób.

- Z relacji zgłaszających wynikało, że napotkany przypadkowo mężczyzna zaczął ich wyzywać, a zdarzenie miało miejsce w centrum miasta. Natychmiast po otrzymaniu informacji we wskazane miejsce pojechali policjanci i rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Po chwili mundurowi zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać - informuje policja z Bielska Podlaskiego.

Reklama

Po krótkim pościgu uciekinier został zatrzymany przez mundurowych.

- Okazało się, że jest to mieszkaniec Łomży poszukiwany przez sąd. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych bazach okazało się, że 30-latek jest osobą poszukiwaną do odbycia trzech kar zastępczych za wykroczenia. Łomżanin trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi 75 dni. Dodatkowo odpowie za popełnione wykroczenia - dodaje KPP w Bielsku-Podlaskim.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości