Kilka minut po godz. 12.00 14-letni chłopak, przejeżdżający rowerem po przejściu dla pieszych, został potrącony przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z Sikorskiego. Rowerzysta został przewieziony do szpitala na badania. Na miejscu wypadku pracuje policja, która ustala jego dokładny przebieg.
Według naszych informacji, mercedes jechał ulicą Sikorskiego od strony dworca i skręcał w Wojska Polskiego w kierunku Ostrołęki. W tym samym czasie, przez przejście dla pieszych przez ul. Wojska Polskiego przejeżdżał na rowerze 14-letni chłopak. Kierowca nie zauważył rowerzysty, który prawdopodobnie dość nagle wjechał na przejście i potrącił go.
Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, która zabrała rowerzystę do szpitala w celu przeprowadzenia badań. Miejsce wypadku zabezpieczone zostało przez policjantów.
