Reklama

Potrącenie na alei Piłsudskiego! Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

08/10/2019 20:26

Idących przejściem dla pieszych dwóch chłopców potrącił 59-letni mężczyzna kierujący skodą. Do wypadku doszło dziś wieczorem na alei Piłsudskiego, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kazańską. Nastolatkowie trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godziną 20.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 59-letni kierujący skodą potrącił dwóch chłopców w wieku 15 i 16 lat. Zostali przewiezieni do szpitala – informuje asp. Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku 

Kierowca skody na kolneńskich numerach rejestracyjnych był trzeźwy. Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości