Reklama

Potrącenie na Dmowskiego w Łomży. Kobieta w szpitalu

03/11/2021 12:23

65-letnia kobieta trafiła do szpitala po potrąceniu, do którego doszło na ul. Dmowskiego w Łomży.

Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali przed godz. 12:00.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 59-letni kierowca nissana wyjeżdżając z parkingu nie zachował szczególnej ostrożności i podczas cofania uderzył w 65-letnią pieszą, która stała na chodniku - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży

65-latka została zabrana do szpitala na badania. Na miejscu nie występują utrudnienia w ruchu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości