Rowerzystka trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło na al. Piłsudskiego w Łomży.
Do zderzenia samochodu osobowego i rowerzystki doszło dziś rano, na wysokości Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letnia rowerzystka zjechała z chodnika na jezdnię prosto pod prawidłowo jadące renault, którym kierowała 48-latka. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.
Cyklistka została zabrana do szpitala. Jeden pas jest chwilowo wyłączony z ruchu.