Reklama

Potrącenie na Piłsudskiego. Kobieta zabrana do szpitala [FOTO] [AKTUALIZACJA]

14/10/2021 08:06

Rowerzystka trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło na al. Piłsudskiego w Łomży.

Do zderzenia samochodu osobowego i rowerzystki doszło dziś rano, na wysokości Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letnia rowerzystka zjechała z chodnika na jezdnię prosto pod prawidłowo jadące renault, którym kierowała 48-latka. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. 

Cyklistka została zabrana do szpitala. Jeden pas jest  chwilowo wyłączony z ruchu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości