Reklama

Potrącenie na Piłsudskiego. Nastolatka w szpitalu! [FOTO]

24/06/2015 17:45

Nastolatka potrącona została przez samochód jadący Aleją Piłsudskiego w okolicy wjazdu do szpitala. Dziewczyna trafiła natychmiast na Szpitalny Oddział Ratunkowy, ale nie wiadomo jak poważne obrażenia odniosła.

Nastolatka została potrącona przez seata ibizę vis a vis wjazdu do szpitala. Samochód jechał od strony Szosy Zambrowskiej, a zatrzymał się dopiero kilkadziesiąt metrów od przejścia dla pieszych. Dziewczyna po potrąceniu rozbiła przednią szybę samochodu po czym wpadła na dach seata. W tym samym czasie od strony szpitala wyjeżdżało volvo, które dodatkowo lekko uderzyło, czy raczej otarło się o seata. Kierowcami obu aut były kobiety.

Na miejscu wypadku pracują policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości