Rowerzystka trafiła do szpitala po zderzeniu z samochodem, które miało miejsce na ul. Polowej w Łomży.
Do zderzenia doszło ok. godz. 12:30.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia 62 letniej rowerzystki z VW, kierowanym przez 58 latka. Kobieta jechała chodnikiem w kierunku ul. Wojska Polskiego, a kierowca VW włączał się do ruchu - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.
Rowerzystka została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Utrudnień w ruchu nie ma.

fot. KMP Łomża