Reklama

Kraksa na Polowej w Łomży. Rowerzystka zabrana do szpitala

05/10/2021 13:00

Rowerzystka trafiła do szpitala po zderzeniu z samochodem, które miało miejsce na ul. Polowej w Łomży.

Do zderzenia doszło ok. godz. 12:30. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia 62 letniej rowerzystki z VW, kierowanym przez 58 latka. Kobieta jechała chodnikiem w kierunku ul. Wojska Polskiego, a kierowca VW włączał się do ruchu - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.

Rowerzystka została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Utrudnień w ruchu nie ma. 

fot. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości