Reklama

Potrącenie na Sikorskiego. VIDEO!

01/03/2011 10:02

Do dramatycznego wypadku doszło dziś tuż przed godziną 11 na skrzyżowaniu Woj. Polskiego z Sikorskiego w Łomży. Tir na litewskich numerach potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę.

Mężczyzna znajdował się na pasach, kiedy wjechała w niego laweta na litewskich numerach rejestracyjnych. Przyczyną wypadku najprawdopodobniej była nieostrożność kierowcy tira.

Na miejscu natychmiast zjawiła się karetka i policja. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na skrzyżowaniu Woj. Polskiego i Sikorskiego od strony Ostrołęki utworzył się korek. Na miejscu cały czas pracuje policja.

AKTUALIZACJA:[13:40]

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie pojazd był sprawny technicznie. Przeglądu litewskiego tira dokonano w asyście policji na stacji diagnostycznej łomżyńskiego PKS-u.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości