54-letnia kobieta trafiła do szpitala w wyniku potrącenia, do którego doszło przy rondzie im. biskupa Sasinowskiego w Łomży. Na miejscu pracuje policja.
Do zdarzenia doszło przed godz. 13:00. Według relacji świadków kobieta w średnim wieku szła ul. Zawadzką od strony ronda Solidarności w kierunku Venedy, natomiast kierujący osobówką wyjeżdżał z ul. Żeromskiego w kierunku ronda Sasinowskiego. Wtedy doszło do potrącenia pieszej. Kobieta miała wpaść na maskę i upaść na jezdnię. Z obrażeniami głowy została zabrana do szpitala na badania.
Niedługo później doszło w tym miejscu do kolizji. Kierująca jednym z aut stojących na ul. Żeromskiego uderzyła podczas cofania w auto stojące za nią.
Dokładne przyczyny i okoliczności wyjaśnia pracująca na miejscu policja.
