Reklama

66-letnia rowerzystka wjechała w bok mitsubishi. Była pod wpływem alkoholu! [FOTO]

19/11/2020 10:29

Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego w Łomży doszło do zdarzenia z udziałem rowerzystki. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Informację o zdarzeniu policja otrzymała o godz. 9:48. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 66 letnia rowerzystka, przejeżdżając przez przejście dla pieszych, wjechała w bok pojazdu mitsubishi, którym kierował 65 latek. Rowerzystka okazała się być pod wpływem alkoholu. Kierujący mitsubishi trzeźwy - podaje mł asp. Piotr Milewski z KMP w Łomży 

Kobieta została przewieziona do szpitala na badania.  

Na miejscu występują utrudnienia w ruchu

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości