Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego w Łomży doszło do zdarzenia z udziałem rowerzystki. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.
Informację o zdarzeniu policja otrzymała o godz. 9:48.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 66 letnia rowerzystka, przejeżdżając przez przejście dla pieszych, wjechała w bok pojazdu mitsubishi, którym kierował 65 latek. Rowerzystka okazała się być pod wpływem alkoholu. Kierujący mitsubishi trzeźwy - podaje mł asp. Piotr Milewski z KMP w Łomży
Kobieta została przewieziona do szpitala na badania.
Na miejscu występują utrudnienia w ruchu