Wróć do artykułu

Zdjęcia 66-letnia rowerzystka wjechała w bok mitsubishi. Była pod wpływem alkoholu! [FOTO] - fotorelacja

19/11/2020 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl

Łomża - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości