Reklama

Potrącenie rowerzysty na DK63. 76-latek trafił do szpitala

25/08/2023 07:36

Pomiędzy Kolnem a Czerwonem doszło wczoraj do potrącenia rowerzysty. Przez pewien czas ruch odbywał się z utrudnieniami.

Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali wczoraj około godz. 18:20. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że 76-letni rowerzysta gwałtownie wjechał na drogę wprost pod nadjeżdżającą skodę. 33-letni kierowca skody trzeźwy. Rowerzysta natomiast trafił do szpitala - poinformowała wczoraj st. sierż. Ewa Zabłocka z KPP Kolno.

Na miejscu obowiązywał ruch wahadłowy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama