Pomiędzy Kolnem a Czerwonem doszło wczoraj do potrącenia rowerzysty. Przez pewien czas ruch odbywał się z utrudnieniami.
Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali wczoraj około godz. 18:20.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że 76-letni rowerzysta gwałtownie wjechał na drogę wprost pod nadjeżdżającą skodę. 33-letni kierowca skody trzeźwy. Rowerzysta natomiast trafił do szpitala - poinformowała wczoraj st. sierż. Ewa Zabłocka z KPP Kolno.
Na miejscu obowiązywał ruch wahadłowy.