Na przejściu dla pieszych osobowy opel potrącił kobietę. Do wypadku doszło dziś kilka minut przed godz. 8 rano na przejściu dla pieszych przy rondzie Solidarności.
Samochód jechał od strony Al. Legionów. Kobieta znajdowała się na pasach na przeciw banku PKO BP. To właśnie tam potrącił ją opel.
Ranna została zabrana do łomżyńskiego szpitala. Na razie policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży nie podają żadnych szczegółów zdarzenia.Ustalenia policjantów trwają.