Zawodnik Akademii Sztuk Walki "Dragon" z Łomży, Dominik Seroka, został potrójnym(!) Mistrzem Europy w Karate Fudokan Shotokan. Seroka wystartował w czterech konkurencjach, po których trzykrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Zdobył też srebro startując w drużynie.
Mistrzostwa Europy Karate Fudokan Shotokan odbyły się w dniach 19-20.12.2014 w Berlinie. Wśród zawodników reprezentujących Polskę w zawodach znalazł się łomżanin Dominik Seroka.
- Był to pierwszy turniej, w którym Dominik wystartował w seniorach i to z rewelacyjnym wynikiem - przekazuje Iwona Łada z ASW "Dragon".
Trener Kadry wystawił Serokę w czterech konkurencjach i łomżyński karateka nie zawiódł tego zaufania. Trzykrotnie wysłuchał Mazurka Dąbrowskiego, stojąc na najwyższym stopniu podium! Pierwszy złoty medal zdobył w kata indywidualnie, drugi w fuku-go, trzeci w kumite indywidualnie. Dodatkowo, w kumite drużynowym, zdobył wraz z drużyną medal srebrny, gdzie Reprezentacja Polski uległa jedynie drużynie gospodarzy Mistrzostw.