Około godz. 9:00 osobowy mercedes uderzył w drzewo na drodze pomiędzy Jednaczewem a Szablakiem. Co najmniej dwie osoby zostały poszkodowane.
Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby rozciąć karoserię osobowego mercedesa, który około godz. 9:00 roztrzaskał się na drzewie na drodze Jednaczewo - Szablak.
Według naszych ustaleń pojazdem podróżowały cztery osoby. Na chwilę obecną mamy informację o dwóch osobach, które pojechały do szpitala.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni policja. Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe.