Podczas policyjnej kontroli 42-letni kierowca toyoty przyznał się do zażywania środków odurzających. Podczas dalszych czynności okazało się, że nie skończy się tylko na zarzucie kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków, ale też ich posiadania.
Kolneńska policja zatrzymała do kontroli 42-letniego kierowcę toyoty. Powodem zatrzymania był nieprawidłowy styl jazdy wskazujący na możliwość prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.
- W rozmowie z policjantami 42-letni kierowca przyznał, że kilka godzin wcześniej zażywał środki odurzające. Od mężczyzny została pobrana krew do badań. Od ich wyniku zależy, czy usłyszy on zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego - informuje KPP
Jak poinformowała policja mężczyzna miał przy sobie foliowe woreczki, w których znajdowała się amfetamina, co potwierdziło badanie narkotestem.
Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Kolno
zdj. główne: pexels.com