Reklama

Powiesił się w Starej Łomży

30/08/2011 11:18

Paweł M., zaginiony kilka dni temu 37-latek nie żyje. Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Zwłoki mężczyzny zostały znalezione przez policję w poniedziałek późnym wieczorem. Mężczyzna zginął w Starej Łomży.

Policjanci z łomżyńskiej komendy ustalili, że wisielcem jest 37-letni Paweł M., który 23. sierpnia wyszedł z domu i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, nic nie wskazuje na udział osob trzecich w śmierci mężczyzny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości