Paweł M., zaginiony kilka dni temu 37-latek nie żyje. Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo.
Zwłoki mężczyzny zostały znalezione przez policję w poniedziałek późnym wieczorem. Mężczyzna zginął w Starej Łomży.
Policjanci z łomżyńskiej komendy ustalili, że wisielcem jest 37-letni Paweł M., który 23. sierpnia wyszedł z domu i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, nic nie wskazuje na udział osob trzecich w śmierci mężczyzny.