Reklama

Powstało Społeczne Forum Gospodarcze

10/07/2015 07:27

W minionym tygodniu w Ratuszu odbyło się inauguracyjne spotkanie osób, które będą tworzyć Społeczne Forum Gospodarcze Miasta Łomża. Forum powołane przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego ma pełnić funkcję doradczą w kwestiach przedsiębiorczości, a także rozwoju gospodarczego w mieście.

Ciało doradcze tworzą lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele środowisk biznesowych i zawodowych. Pracom przewodniczyć będzie zastępca Prezydenta - Andrzej Garlicki. W skład forum weszło w sumie 16 osób.

- Myślę, że wiedza i doświadczenie zawodowe tych osób mogą wnieść wiele ciekawych propozycji, które będą mogły być wykorzystane z korzyścią dla rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości w naszym mieście – mówi Mariusz Chrzanowski.

Podczas spotkania omawiano głównie sprawy organizacyjne, wyrażone zostały także obustronne oczekiwania. Członkowie forum przedstawili kilka swoich pomysłów. Z rąk Prezydenta Miasta odebrali również akty powołania. - Cieszymy się, że takie ciało powstaje. Jest to przekaz dla młodych ludzi, że w naszym mieście tworzy się pewien dialog, którego wcześniej nie było. - Panie Prezydencie, wykonał Pan świetny krok – oznajmił Bernard Szymański, właściciel hurtowni elektrycznej.

Reklama

Spotkania uczestników SFG mają odbywać się przynajmniej raz na kwartał.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości