Reklama

Prądu nie będzie jeszcze godzinę

28/06/2011 12:25

Ponad godzinę potrwa jeszcze naprawianie awarii, która pozbawiła prądu blisko połowę Łomży. Awaria zostanie usunięta do ok. godz. 15.00- informuje Rejon Energetyczny PGE w Łomży.

Prądu zabrakło ok. godz. 13.30.

Awaria dotknęła mieszkańców i pracowników firm zlokalizowanych przy Al. Legionów, ul. Piłsudskiego, Handlowej, Przykoszarowej, Konstytucji 3 Maja, Śniadeckiego, Żeromskiego, Prusa, Reymonta oraz ogródki działkowe Wiarus.

Pracownicy PGE pracują już nad przywróceniem zasilania na tych ulicach. Wg informacji Rejonu Energetycznego w Łomży, naprawa awarii potrwa do ok. 15.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości