Ponad godzinę potrwa jeszcze naprawianie awarii, która pozbawiła prądu blisko połowę Łomży. Awaria zostanie usunięta do ok. godz. 15.00- informuje Rejon Energetyczny PGE w Łomży.
Prądu zabrakło ok. godz. 13.30.
Awaria dotknęła mieszkańców i pracowników firm zlokalizowanych przy Al. Legionów, ul. Piłsudskiego, Handlowej, Przykoszarowej, Konstytucji 3 Maja, Śniadeckiego, Żeromskiego, Prusa, Reymonta oraz ogródki działkowe Wiarus.
Pracownicy PGE pracują już nad przywróceniem zasilania na tych ulicach. Wg informacji Rejonu Energetycznego w Łomży, naprawa awarii potrwa do ok. 15.00.