Reklama

Prawie 20 ton zboża wysypało się na drogę. Kierowcy podróżujący z Łomży do Ostrołęki mogą spodziewać się utrudnień [FOTO]

26/09/2023 09:40

Kierowcy jadący z Łomży do Ostrołęki mogą spodziewać się utrudnień na drodze, a to ze względu na wypadek, do którego doszło dziś po godzinie 5:00 na rondzie im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce. Około 20 ton zboża wysypało się na drogę.

Łomżyńscy kierowcy jadący dziś do Ostrołęki będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Do godziny 11:00 mogą potrwać utrudnienia na al.  I Armii Wojska Polskiego po zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu ciężarowego. 

Ze wstępnych informacji wynika, że 28-letni mieszkaniec powiatu sokólskiego prawdopodobnie zasnął za kierownicą, przejechał rondo na wprost i wywrócił pojazd na bok, z którego wysypało się około 20 ton zboża na drogę. Kierowca był trzeźwy. 

Wiadomo, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
 

- Skutkiem zdarzenia są ogromne korki. Do pracy i szkoły spóźnią się dzisiaj setki osób. Korek od strony Łomży sięga aż ul. Krańcowej. Wiele osób nie wie, że wypadek łatwo ominąć, korzystając z alternatywnej drogi przez Goworki. Krótszy jest zator podróżujących w kierunku Łomży - informuje portal moja-ostrołęka.pl
 

Reklama

Ruch na tym odcinku obecnie odbywa się wahadłowo.

 

źródło: KMP Ostrołęka/ moja-ostroleka.pl
źródło zdjęć: KMP Ostrołęka/ moja-ostroleka.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości