Reklama

"Prefbet" podsumował rekordowy sezon [FOTO]

11/12/2018 10:35

Około 100 reprezentantów kraju, medalistów Mistrzostw Polski i Świata, młodych zawodników oraz zaproszonych gości, wzięło udział w podsumowaniu sezonu lekkoatletycznego klubu LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża. Zawodnicy mogli liczyć na puchary, a nawet nagrody finansowe ufundowane przez głównego sponsora.

Zarząd klubu podsumował dobry rok w wykonaniu zawodników "Prefbetu", dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju klubu. Zawodnicy mogli liczyć również na mnóstwo nagród: w 7. kategoriach wręczono aż 139 pucharów i statuetek, zaś medaliści Mistrzostw Polski otrzymali od sponsora głównego nagrody finansowe.

Sezon 2018 był rekordowy pod względem ilości sukcesów lekkoatletów "Prefbetu", zdobyli oni 5 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe medale. Klub organizował także Mistrzostwa Polski na 10 000 metrów oraz V Miting Międzynarodowy z okazji 600-lecia Miasta Łomży. Piotr Łobodziński uzyskał II miejsce w Pucharze Świata w towerruning i obronił tytuł Mistrza Świata w tej konkurencji w Tajwanie, Olga Ochal została Wojskową Mistrzynią Świata w indywidualnym i drużynowym maratonie w Libanie, a Przemysław Łyskawy wystąpił w reprezentacji Polski w meczu lekkoatletycznym Juniorów w trójskoku w Czechach.

Reklama

-Przed sezonem prognozy nie były takie różowe, realnie liczyliśmy na 4-6 medali ale dzięki niespodziankom oraz wykorzystaniu wszystkich szans - padł rekord klubu. Krótko mówiąc ciężko będzie powtórzyć taki sezon, ale na pewno będziemy walczyć. Bardzo chciałbym podziękować wszystkim sponsorom na czele z PPB PREFBET, Panu Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu oraz wszystkim ,którzy chociaż trochę przyczynili się do tego świetnego wyniku. Zawodnikom gratuluję ambicji i woli walki oraz wiary w swoje siły - mówi Andrzej Korytkowski.

W 2018 roku lekkoatleci "Prefbetu" startowali w kilkunastu krajach świata.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości