Reklama

Premia za III ligę

30/08/2011 07:04

10 tys. złotych z budżetu miasta ma otrzymać ŁKS Łomża 1926. Dotacja to swojego rodzaju "premia" za awans zespołu do III ligi. Pieniądze klub ma dostać na zrealizowanie postawionego sobie celu.

Dotacja w wysokości 10 tys. złotych ma być przyznana na realizację zadania "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez awans I zespołu do III ligi" w okresie od 22. sierpnia do 20. listopada.

Łomżyński zespół do III ligi już awansował, pieniądze można więc określić mianem pewnego rodzaju premii, którą sportowcy będą mogli wykorzystać na treningi i zajęcia sportowe.

Przyznanie dotacji uzależnione jest jednak od opinii mieszkańców. Do końca sierpnia każdy może przesłać swoje zdanie na ten temat na elektroniczny adres ratusza, lub uwagi na piśmie złożyć w siedzibie Urzędu Miasta.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości