- Jestem dumna i zadowolona, że udało się pozyskać taką silną drużynę, która wykonała dużo pracy w ostatnich tygodniach i miesiącach – mówiła posłanka na Sejm Alicja Łepkowska – Gołaś podczas dzisiejszego konferencji prasowej w Łomży.
- Nasi kandydaci reprezentują różne środowiska o bardzo dużym doświadczeniu. Zachęcam do głosowania na kandydatów Koalicji Obywatelskiej. Są wśród nich członkowie naszej partii, jak i osoby bezpartyjne. Wszyscy będą godnie reprezentować nasze miasto i dbać o jego interes - kontynuowała Alicja Łepkowska – Gołaś.
Podczas konferencji zabrał głos Piotr Serdyński, zastępca prezydenta Łomży i kandydat na radnego.
- Jedenaście tygodni temu podjęliśmy decyzję, aby razem z Mariuszem Chrzanowskim połączyć siły i razem pracować. Była to decyzją bardzo ryzykowana. Dzisiaj uważam, że była to decyzja słuszna. Wzięliśmy odpowiedzialność za sprawy gospodarcze w Łomży - stwierdził Piotr Serdyński. - Te jedenaście tygodni to czas poznania bolączek, z którymi nadal mierzy się miasto. To czas poznania jak wiele jeszcze należy zrobić, aby mieszkańcom Łomży żyło się lepiej.
Reklama
Piotr Serdyński zadeklarował, że chce Łomżę zmieniać na lepsze.
- Aby to osiągnąć musimy wspólnie pracować dla dobra naszego miasta – dodał.
Piotr Serdyński zdradził, że będzie głosował na obecnego prezydenta, zaś spośród radnych odda głos na Huberta Marka Norowskiego.
Później zabrali krótko głos kandydaci na radnych. Wielu z nich dziękowało za liczne spotkania z mieszkańcami. Ewa Kowalewska podziękowała za dobre słowa i te mniej miłe, które były dla niej konstruktywne. Jarosław Łepkowski poinformował, że nie zamierzał kandydować na radnego, ale posłanka z Łomży namówiła mnie do startu w wyborach. Marcin Błogosławski wspomniał o spotkaniach z sąsiadami na tematy, które nas cieszą, i które denerwują.
- Mówiliśmy o sprawach, które kategorycznie musimy zmienić i co poprawić – informował Marcin Błogosławski.
Kolejny kandydat na radnego Marek Kisiel dziękował za rozmowy z mieszkańcami w parku Jana Pawła II. Głos zabrał obecny radny Stanisław Oszkinis, który liczy, że zostanie na kolejną kadencję. Poinformował również, że jego kampania trwa już dziewięć lat. Z kolei radny Artur Nadolny zaznaczył, że był zaszczycony pracą w obecnej Radzie Miejskiej w Łomży.
- Samorząd to nie polityka. Samorząd to bliska koszula waszego ciała – mówiła Magdalena Wdziękońskaa, kandydatka na radną z Koalicji Obywatelskiej.
Reklama