Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wydał zarządzenie dotyczące ogłoszenia konkursów na stanowisko dyrektora w Liceum Ogólnokształcącego nr II i nr III. Kandydatury można zgłaszać do 6 marca.
Liceum Ogólnokształcące nr II i nr III będą miały nową dyrekcję. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wydał zarządzenie dotyczące ogłoszenia konkursów na stanowisko dyrektora w obu placówkach. Osoby zainteresowane mogą składać dokumenty aplikacyjne do 6 marca 2025 roku.
Funkcję dyrektora II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży obecnie pełni Jolanta Kossakowska natomiast Liceum Ogólnokształcącym nr III im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży zarządza Katarzyna Życzkowska.
Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce /Dz. U. z 2023 r. poz. 2578/.
Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym imieniem, nazwiskiem i adresem zwrotnym oraz dopiskiem ,,Konkurs na stanowisko dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży” albo ,,Konkurs na stanowisko dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży” w Wydziale Edukacji Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Polna 16 /pok. 25/ lub przesłać na adres: Urząd Miejski w Łomży pl. Stary Rynek 14, 18-400 Łomża w terminie do dnia 6 marca 2025 r.do godz. 15:30, nie przewiduje się składania ofert w postaci elektronicznej.
Szczegóły dotyczące konkursów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.