Dwóch mężczyzn próbowało dokonać kradzieży peugeota i ciągnika ogrodowego w godzinach nocnych. Dzięki czujności domowników i szybkiej interwencji policji udało się zatrzymać podejrzanych o usiłowanie kradzieży.
O podejrzeniu usiłowania kradzieży doszło na terenie jednej z miejscowości w gminie Wysokie Mazowieckie w godzinach nocnych. Właściciel zawiadomił policję o zaistniałej sytuacji chwilę po tym, jak zauważył dwóch mężczyzn znajdujących się na terenie jego posesji, którzy oglądali jego samochód.
- Mundurowi ustalili, że mężczyźni próbowali najprawdopodobniej ukraść peugeota, jednak zostali spłoszeni i uciekli. Policjanci mając opis pojazdu sprawców, którym odjechali ruszyli w poszukiwania. Ustalili także, że to nie jedyny występek złodziei w tej miejscowości, gdyż mężczyźni próbowali również ukraść ciągnik ogrodowy - informuje KPP Wysokie Mazowieckie
Reklama
Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że już po kilku godzinach policjanci dokonali zatrzymania 38-letniego mieszkańca powiatu zambrowskiego oraz 41-letniego mieszkańca powiatu białostockiego. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, gdzie usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży. Policja informuje, że za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Wysokie Mazowieckie
zdj. główne: KPP Wysokie Mazowieckie
zdjęcia: KPP Wysokie Mazowieckie