Reklama

Protest w Gimnazjum Jańskiego zawieszony

23/06/2015 12:10

Rodzice uczniów protestujących przeciwko likwidacji Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego zgodzili się na przerwanie protestu i opuszczenie budynku szkoły w zamian za obietnicę spotkania z księdzem Piwko, prowadzącym szkołę.

Protest rozpoczął się 10 czerwca i trwał do poniedziałku 22 czerwca. Wczoraj rodzice poinformowali, że ksiądz Piwko zdecydował się przyjechać w tym tygodniu do Łomży i spotkać z protestującymi pod warunkiem, że ci wrócą do domu. Rodzice, zgodzili się na to ustępstwo. Do spotkania ma dojść w środę lub czwartek.

Spotkanie to jedno, ale jak na razie nie ma mowy o sposobie rozwiązania zasadniczego problemu, jakim jest decyzja o likwidacji placówki. Zapewne na ten temat rodzice rozmawiać będą z prowadzącym gimnazjum podczas spotkania. Chociaż więc protest został przerwany, to spór istnieje nadal. 

Reklama

O tym, czy protestujący dojdą do porozumienia z księdzem dowiemy się w najbliższych dniach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości