Reklama

Prowodyrzy strajku w ŁKS-ie ukarani

26/11/2013 20:51

Cztery kary indywidualne oraz obciążenie kosztami organizacji meczu, to decyzja zarządu ŁKS-u 1926 Łomża po odmowie gry w spotkaniu z Granicą Kętrzyn w minioną sobotę. Przypomnijmy, że tego dnia piłkarze odmówili gry w spotkaniu ligowym i opuścili stadion, wywołując tą decyzją wielkie zdziwienie działaczy, kibiców i drużyny przyjezdnej.

Zarząd ŁKS-u przeanalizował całą sytuację i postanowił ukarać indywidualnie tych z piłkarzy, którzy uznani zostali za przywódców "strajku". Zarząd klubu wydał komunikat, w którym wymienia nałożone kary i przeprasza kibiców za zaistniałą sytuację. Niestety, żadnego sygnału ze strony zawodników nie otrzymaliśmy, dlatego nie jesteśmy w stanie przedstawić ich punktu widzenia. W tej sytuacji przekazujemy treść komunikatu, jaki ukazał się na stronie internetowej klubu:

Komunikat Zarządu

W związku z nie przystąpieniem do meczu zawodników ŁKS-u 1926 Łomża w dniu 23.11.2013r, Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 podjął następujące decyzje:
- dyscyplinarnie odsunąć od zespołu oraz zawiesić w prawach i obowiązkach zawodnika za karygodne zachowanie Alberta Rydzewskiego oraz Marcina Gałązkę na okres sześciu miesięcy.
- odsunąć od zespołu oraz zawiesić w prawach i obowiązkach zawodnika na okres sześciu miesięcy Adriana Mleczka oraz Macieja Malinowskiego. Wykonanie kary zawiesza się na okres jednego roku.
- obciążyć cały zespół kosztami organizacji meczu w dniu 23.11.2013r kwotą 4000,00 zł
Zawodnicy zostali ukarani za niesportowe zachowanie nie godne zawodnika Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 i działanie na szkodę Klubu.

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 przeprasza kibiców, sponsorów oraz sympatyków za zaistniałą sytuację i nie odbyty mecz pomiędzy ŁKS 1926 Łomża – Granica Kętrzyn w dniu 23.11.2013r.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości