Reklama

Przebił barierki, zniszczył pylon i zbiegł [FOTO]

31/01/2025 10:32

Zdarzenie doprowadziło do uszkodzenia infrastruktury stacji i wycieku niebezpiecznych substancji. Potrzeba była interwencja straży.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach porannych w Wygodzie. Jadący od strony Łomży Drogą Krajową 63 kierowca stracił panowanie nad samochodem i przebił barierki drogowe, uszkadzając również pylon stacji benzynowej. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Policja wciąż prowadzi czynności, a w wyniku kolizji konieczny był również przyjazd straży pożarnej, aby unieszkodliwić płyny eksploatacyjne, które wyciekły z pojazdu w wyniku zdarzenia. 

Poszukiwania kierowcy wciąż trwają. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/01/2025 10:54
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości