Zdarzenie doprowadziło do uszkodzenia infrastruktury stacji i wycieku niebezpiecznych substancji. Potrzeba była interwencja straży.
Do zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach porannych w Wygodzie. Jadący od strony Łomży Drogą Krajową 63 kierowca stracił panowanie nad samochodem i przebił barierki drogowe, uszkadzając również pylon stacji benzynowej. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia.
Policja wciąż prowadzi czynności, a w wyniku kolizji konieczny był również przyjazd straży pożarnej, aby unieszkodliwić płyny eksploatacyjne, które wyciekły z pojazdu w wyniku zdarzenia.
Poszukiwania kierowcy wciąż trwają.