Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży zaprasza uczniów klas 8 i młodszych szkół podstawowych do udziału w drugiej edycji międzyszkolnego turnieju piłki nożnej LMS CUP.
- Turniej stanowi doskonałą okazję do sportowej rywalizacji, integracji oraz sprawdzenia swoich umiejętności- zachęcaja organizatorzy.
Zawody rozpoczną się w czwartek, 16 kwietnia o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim w Łomży. Mecze będą odbywać się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Dla najlepszych drużyn i zawodników przygotowano puchary i medale.
Po zakończeniu zmagań sportowych uczestnicy będą mogli skorzystać ze strefy relaksu, poczęstunku oraz zapozna się z oferta dydaktyczną Liceum Mistrzostwa Sportowego.
Zapisy i szczegółowe informacje:
Trener Tomasz Staniórski
tel. 502 414 764
e-mail: lms@edu.pl
