Najlepsi zawodnicy rywalizujący na co dzień w Miejskiej Lidze Koszykówki w Łomży i Białostockiej Lidze Sportu, nominowani drogą głosowania, zmierzą się Meczu Gwiazd Koszykówki Amatorskich Lig Miejskich. Mecz zaplanowany jest na sobotę, 28. kwietnia.
Trenerem reprezentacji Łomży został Łukasz Wilczek, czołowy zawodnik drużyny AZS Politechnika Warszawa, która na co dzień występuje w zawodowej Polskiej Lidze Koszykówki - Tauron Basket Liga.
- W trakcie imprezy, oprócz samego meczu, odbędzie się wiele ciekawych konkursów dla publiczności, w których czekają do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody. Dodatkowo spośród wszystkich, którzy tego dnia przybędą na Halę Sportową rozlosowane zostaną w formie zabawy nagrody-niespodzianki, a wybrani zawodnicy zmierzą się w konkursie rzutów za 3 punkty i wsadów- informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
Muzyczną oprawę imprezy zapewni występ taneczny grup działających przy Miejskim Domu Kultury- Domu Środowisk Twórczych: C.T. Group i Skrecz. Zaśpiewa też Ania Galstyan, uczestniczka programu “The Voice of Poland”.
Mecz Gwiazd Koszykówki Amatorskich Lig Miejskich odbędzie się w sobotę, 28. kwietnia w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ulicy Ks. Anny. Początek o godz. 18.00.