Reklama

Przejażdżka za milion już dziś

14/04/2011 06:00

Nowoczesną Scanią po raz pierwszy można przejechać się już dzisiaj. Łomżyńskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji wypuszcza już na trasy pachnące nowością autobusy. Na razie będą obsługiwały "ósemkę" i "dziesiątkę".

Warte ponad milion złotych autobusy pojawią się na łomżyńskich ulicach dziś po południu. Sprawdzonych, przetestowanych i zarejestrowanych pojazdów jest dziesięć - to te, które dojechały do Łomży w piątek.

Jednak do zajezdni MPK przybył już transport pozostałych 12 autobusów z firmy Scania. Ich oficjalne przekazanie miastu odbędzie się jutro o godz. 10.00 na Starym Rynku. Autobusy przekaże nam dyrektor Przedsiębiorstwa Scania z Sodertalje i Słupska.

Wszystkie nowe pojazdy zaczną obsługiwać łomżyńskie trasy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. W sumie Łomża zamówiła 22 nowe autobusy Scania i doposażenie 15. jeżdżacych już u nas Volvo. Unowocześnienia kosztowały nas ponad 24 miliony złotych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości