Reklama

Przełamali się i wygrali

19/11/2011 22:49

Piłkarze ŁKS-u Łomża pokonali Granicę Kętrzyn 3:0, tym samym przerwali fatalną passę zdobywając komplet punktów na wyjeździe. Do kolejnego ligowego boju biało-czerwoni przystąpią prawdopodobnie dopiero w kwietniu.

To był bardzo wyrównany mecz. Obie drużyny w Kętrzynie zagrały bardzo ambitnie, czasami nawet bezwzględnie, chciały się pokazać z jak najlepszej strony przed kibicami. Goście z Łomży byli jednak lepsi.

W 28 minucie Karol Drągowski z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy, zdobywając dla ŁKS-u upragnioną bramkę. Kętrzynianie próbowali doprowadzić do remisu, ale pomimo kilku prób, musieli uznać wyższość dobrze broniącego Przemysława Masłowskiego.

Po wyjściu z szatni swoich szans na zdobycie bramki oprócz Drągowskiego próbowali Szymański , Rydzewski, Laskowski i Adamski . Ci dwaj ostatni skutecznie. Najpierw w 74 minucie po dośrodkowaniu, w pole karne wbiegł Mateusz Laskowski, zdobywając drugą bramkę dla gości. W 85 . minucie Szymański będąc sam na sam z bramkarzem Granicy podał przytomnie to Łukasza Adamskiego, który ustalił wynik meczu na 3:0 dla biało-czerwonych.

Reklama

- Dziękuję bardzo kibicom, którzy pomogli nam ten mecz wygrać, doping był niesamowity a nasi fani na trybunach w Kętrzynie nie dali się przekrzyczeć – mówił po meczu trener Marcin Mroczkowski.

Mroczkowski pytany czy przyjąłby propozycję trenowania zespołu od rundy wiosennej odpowiedział:

- Świetnie rozumiemy się z zespołem, tym bardziej, że wielu młodych chłopaków sam trenowałem w juniorach, ale razem z Jackiem (Lisem, asystentem -przyp. red.) myślimy, że to dla nas jeszcze nie czas. Serce by chciało, ale rozum podpowiada jeszcze nie teraz.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości