Reklama

Przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 1

27/07/2015 05:57

Jak poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dziś rozpoczyna się przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 1 przy ul. Niemcewicza 17 a. Przerwa zaplanowana jest w terminie od 27 lipca do 23 sierpnia 2015 r.

Wcześniej taka sama przerwa była na Pływalni Miejskiej nr 2. Teraz następuje zmiana i w czasie przerwy w "jedynce" czynna już będzie Pływalnia Miejska nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15.

MOSiR poinfotmował także, że wszystkie chętne osoby do udziału w "Aktywnych Wakacjach na Pływalni Miejskiej nr 2" , szczególnie w pierwszym turnusie tj. w okresie 27-31 lipca 2015, mogą uiścić opłatę za turnus do 24 lipca na Basenie Odkrytym przy ul. Konstytucji 3-maja - dawna "strzelnica".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości