Reklama

Przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 2 w Łomży

25/06/2015 10:40

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje o przerwie technologicznej na Pływalni Miejskiej nr 2. Przerwa rozpocznie się w najbliższy poniedziałek i potrwa cztery tygodnie. Chętni do pływania w basenie będą mogli jednak korzystać z Pływalni nr 1 przy ul. Niemcewicza.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 zaplanowana jest w terminie od 29.06.2015 do 26.07.2015. W tym czasie czynna będzie jednak Pływalnia Miejska nr 1 przy ul. Niemcewicza 17a.

Jak informuje MOSiR, wszystkie chętne osoby do udziału w "Aktywnych Wakacjach na Pływalni Miejskiej nr 2" , szczególnie w pierwszym turnusie tj. w okresie 27-31.07.2015 mogą uiścić opłatę za turnus do 24.07.2015 na Basenie Odkrytym przy ul. Konstytucji 3-maja - dawna "strzelnica".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości