Oszuści nadal próbują swoich sił i cały czas chcą wyłudzać pieniądze, wykorzystując metodę na tzw. wnuczka. Łomżyńska policja odnotowała dzisiaj trzy takie próby na terenie miasta.
Łomżyńscy policjanci odnotowali na terenie miasta trzy próby oszustwa metodą na tzw. wnuczka, który spowodował wypadek i w związku z tym potrzebne są pieniądze. Na szczęście nikt nie dał się nabrać i się rozłączył. Mundurowi apelują o czujność i zgłaszanie takich przypadków.