Reklama

Przez prędkość straciła prawo jazdy

21/02/2025 12:40

47-latka jechała mercedesem z prędkością 102 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Kobieta straciła prawo jazdy i została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami.

Policjanci z zambrowskiej drogówki zatrzymali 47-latkę, która przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę.

- Kierująca mercedesem jechała z prędkością 102 km/h, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”. Mieszkanka powiatu łomzyńskiego straciła prawo jazdy. Została również ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych, a na jej konto trafiło 13 punktów- informuje Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie.

Miejsce kontroli nie było przypadkowe. Internauci wielokrotnie wskazywali, że w tym miejscu dochodzi do przekraczania prędkości. Policyjne kontrole są więc reakcją na te zgłoszenia, a ujawnione wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem mapy.

Reklama

Kierowcy w twojej okolicy przekraczają prędkość? Zgłoś to za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości