Reklama

Przyprowadź psa do "Wety"! Czeka specjalistka.

22/09/2011 11:01

Twój pies sprawia problemy? Przyprowadź go jutro do "Wety". Marta Cier, specjalistka ds. zachowania i szkolenia psów zorganizuje tam pokaz szkolenia czworonogów. Każdy właściciel może też liczyć na porady i ćwiczenia sportowe pod fachowym okiem trenerki.

- Przygotowujemy pokaz szkolenia psów po to, aby spróbowac zarazić ludzi pozytywnym szkoleniem psów, aby pokazać, w jaki sposob można spędzać czas z pupilem, aby zobrazować pracę z psem i najciekawsze dyscypliny sportowe...- tłumaczy Marta Cier.

Specjalistka zajmuje się m.in. terapią behawioralną czworonogów i jak sama przyznaje, interesują ją w szczególności problemy lękowe występujące u psów.

W Łomży Marta Cier prowadziła już szkolenie w 2008 roku. Teraz zajmie się tym znowu, w ramach festynu "Pupile Wety", który odbędzie się jutro. Początek o godz. 10.30 na terenie Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości