Reklama

Przyszłość Łomży? Okaże się na debacie

11/03/2011 08:08

Gospodarcza przyszłość Łomży i ziemi łomżyńskiej to najważniejszy temat dzisiejszej debaty otwartej, w której wezmą udział władze województwa. Spotkanie zaplanowano dziś o godz. 13.00 Może przyjść każdy.

Organizatorem dzisiejszej debaty jest Podlaskie Forum Gospodarcze oraz Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa.

Przedsiębiorcy, partnerzy biznesowi, izby przemysłowo- handlowe i samorządowcy będą rozmawiać przede wszystkim o możliwościach wspierania rozwoju byłego woj. łomżyńskiego.

Swój udział w debacie zapowiedzieli też marszałek województwa Jarosław Dworzański i wojewoda podlaski Maciej Żywno.

Na spotkanie może jednak przyjść każdy mieszkaniec miasta i regionu. Forum gospodarcze odbędzie się dziś o godz. 13.00 w auli Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama