Gospodarcza przyszłość Łomży i ziemi łomżyńskiej to najważniejszy temat dzisiejszej debaty otwartej, w której wezmą udział władze województwa. Spotkanie zaplanowano dziś o godz. 13.00 Może przyjść każdy.
Organizatorem dzisiejszej debaty jest Podlaskie Forum Gospodarcze oraz Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa.
Przedsiębiorcy, partnerzy biznesowi, izby przemysłowo- handlowe i samorządowcy będą rozmawiać przede wszystkim o możliwościach wspierania rozwoju byłego woj. łomżyńskiego.
Swój udział w debacie zapowiedzieli też marszałek województwa Jarosław Dworzański i wojewoda podlaski Maciej Żywno.
Na spotkanie może jednak przyjść każdy mieszkaniec miasta i regionu. Forum gospodarcze odbędzie się dziś o godz. 13.00 w auli Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży.