Reklama

Puchar zdobył GKS Łomża- galeria FOTO

20/02/2012 13:05

16 drużyn z całego regionu zmierzyło się przez weekend w Turnieju Halowym Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta. Pierwsze miejsce po zażartej walce wywalczyła drużyna GKS Łomża. Turniej zorganizowało Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.

W dwudniowych rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn z Łomży i regionu. Drużyny walczyły w czterech grupach, w systemie "każdy z każdym".

Miano najlepszego bramkarza zdobył Artur Nadolny. Tytuł króla strzelców wywalczył sobie zaś Mariusz Wądołowki.

W rywalizacji zespołowej pierwsze miejsce zajęła drużyna GKS Łomża, która otrzymała Puchar Prezydenta Miasta. Na podium znalazł się też Promil Drozdowo oraz drużyna De Seniors.

Puchary przypadły także drużynie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży, zespołowi Super Team i CZTS Białe Wilki.

Reklama

Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Turniej Halowej Piłki Nożnej zorganizowało Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Rozgrywki odbyły się w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży przy ul. Ks. Anny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości